+38 (097) 198-43-47

Ru Ua

Елеваторне обладнання

Транспортування зерна
Транспортування зерна
Зерносховища (Силоси)
Зерносховища (Силоси)
Транспортери ланцюгові
Транспортери ланцюгові
Норії ковшові
Норії ковшові
Транспортери стрічкові
Транспортери стрічкові
Гвинтові конвеєри
Гвинтові конвеєри
Самоплинне обладнання
Самоплинне обладнання

Елеваторне обладнання. Його значення для України


Сільське господарство - одна з найважливіших галузей, що приносить велику частину валютної виручки і яка відіграє значну роль у створенні валового продукту країни. Населення планети постійно зростає і йому потрібна все більша кількість продуктів харчування. Підтримувати баланс допомагає підвищення врожайності та зростання ефективності сільськогосподарських робіт. Але не можна забувати ще про один аспект - вирощений урожай треба зберегти.

Його збереження можна забезпечити, якщо купити елеваторне обладнання в потрібному обсязі. Так, в серпні 2018 року в Україні налічувалося близько 1100 добре обладнаних діючих зерносховищ, що становить трохи більше половини від загальної потреби. Ці цифри показують, наскільки необхідно дооснащення сільськогосподарських підприємств елеваторні системами і які можливості з'являться у нашій харчовій промисловості, якщо будуть забезпечені належні умови зберігання врожаю.

Зараз елеватори застосовуються для забезпечення схоронності таких продуктів:

 • зернових і борошна;
 • кормів і комбікормів;
 • насіння;
 • тріски та пелет;
 • молока.

Це тільки короткий список того, що може зберігатися в елеваторах. Природно, вони мають свої конструктивні особливості, що впливають на вартість обладнання і область застосування. Світова практика показує, що навіть в розвинених країнах на етапі зберігання і переробки втрачається не менше 10 відсотків зібраного врожаю, а в нашій країні ця цифра ще більше. Саме тому слід особливу увагу приділити придбання та встановлення якісної техніки, створеної з урахуванням сучасних вимог.

Елеваторі системи від виробника


Ми пропонуємо до продажу сучасне обладнання, розроблене і виготовлене кваліфікованими фахівцями з якісних сучасних матеріалів. Ціна, за якою в інтернет-магазині нашої компанії можна купити елеваторі системи, одна з найнижчих на ринку. Асортимент продукції включає наступне обладнання:

 • системи транспортування зерна;
 • зерносховища;
 • ланцюгові транспортери;
 • стрічкові транспортери;
 • гвинтові конвеєри;
 • самопливні системи;
 • норії ковшові.

Наша компанія працює з 2010 року і за цей час ми освоїли випуск різноманітної сільськогосподарської техніки, яка користується великим попитом у всіх регіонах України. Ми відправляємо наше обладнання в Дніпро, Київ, Харків і багато інших населених пунктів, в яких відчувається потреба в якісній техніці, має великий ресурс і забезпечує мінімальні втрати при проведенні сільгоспробіт, а також в процесі зберігання і переробки плодів праці аграріїв.

Придбане у нас обладнання ставиться на сервісне обслуговування, є всі необхідні запчастини, за допомогою яких можна з мінімальними втратами часу провести ремонт будь-якої складності. Наші фахівці нададуть всі можливі консультації, які дозволять швидко запустити куплену техніку.