Ua
Ru En De
aversagro@gmail.com

Запасні частини та комплектуючі

Avers-Agro
Avers-Agro
John Deere
John Deere
McFARLANE
McFARLANE
Great Plains
Great Plains
Галещина Машзавод
Галещина Машзавод
Case
Case
Challenger
Challenger
Semeato
Semeato
GREGOIRE & BESSON
GREGOIRE & BESSON
Claas
Claas
HORSCH
HORSCH
Агро-Союз
Агро-Союз
Quivogne
Quivogne
Kuhn
Kuhn
Kello-bilt
Kello-bilt
Kinze
Kinze
Wil Rich
Wil Rich
FAD
FAD

Мало хто це знає, але Україна давно набула статусу аграрної країни 80% площі якої займає сільськогосподарські території. Відповідно основні доходи країни, від експорту є продукція наших фермерів і агрокорпорацій. Для всього цього величезного обсягу робіт застосовується велика кількість різної сільськогосподарської техніки, яка працює в суворих умовах і періодично виходить з ладу.

Які запчастини для сільгосптехніки виробляє компанія Аверс-Агро

Що б допомогти нашим аграріям справлятися з пошуком і придбанням запасних частин і комплектуючих на сільськогосподарські машини на допомогу прийшла компанія Аверс-Агро, яка зайнялася їх виробництвом на власних виробничих площах.
Наші кваліфіковані фахівці освоїли виробництво різних комплектуючих на багато видів сільськогосподарської та промислової техніки як імпортних, так і вітчизняних виробників.
У нашому переліку продукції можна знайти запчастини на таку техніку як:

  • Запчастини для комбайнів і жаток
  • Запчастини для тракторів
  • Запчастини для посівних комплексів і сівалок
  • Запчастини для борін (дискових, зубових, шлейфових, ротаційних)
  • Запчастини для просапних і суцільних культиваторів
  • Запчастини для глибокорозпушувача
  • Деталь котка подрібнювача і прикочуючих катків

Каталог запчастин сільгосптехніки, які можна замовити

Наш каталог запасних частин і комплектуючих має величезний асортимент і постійно поповнюється новими позиціями. На нашому сайті ви можете знайти запчастини для техніки Great Plains, John Deere, Kinze, Claas, McFARLANE, Quivogne, Kuhn та багатьох інших виробників. При цьому якість продукції нічим не поступається оригінальним. Використовувані матеріали для виготовлення тих чи інших комплектуючих вибираються нашими фахівцями в залежності від необхідних від них характеристик або обговорюються з замовником і підбираються індивідуально.

Запчастини і комплектуючі під замовлення в Україні

У нашій компанії активно практикується виготовлення будь-яких запчастин для сільгосптехніки під замовлення. Для цього клієнт надсилає оригінальну запчастину нову або з мінімальним виробленням. Наші інженера-конструктори зроблять всі необхідні виміри і оперативно зроблять розрахунок ціни. У розрахунок можуть включатися всі побажання і конструктивні особливості клієнта, такі як, матеріал, товщина вироба, необхідність термообробки і т.д. Після виробництва і успішного випробування клієнтом вироблена запчастина потрапляє в каталог сайта Аверс-Агро.

Купити запчастини в Україні від виробника.

Для того, щоб купити запчастини для вашої сільгосптехніки потрібно вибрати на сайті виробника вашої машини і в переліку найменувань вибрати необхідний виріб із запропонованих у списку. Якщо не вдалося знайти цікаву для вас запчастину можна зв'язатися за телефоном, вказаним на сайті і наш фахівець допоможе знайти необхідний товар або оформити замовлення на виготовлення.