+38 (097) 42-32-814

Ru Ua

про нашу компанію

Ми пропонуємо широку лінійку найрізноманітнішої техніки практично для всіх видів сільськогосподарської діяльності: грунтообробна і посівна техніка, техніка для заготівлі сіна і кормів, обладнання для зберігання та переробки зерна, обприскувачі та техніка для внесення добрив. І це далеко неповний спектр обладнання, що поставляється нами українським аграріям.

Ми не працюємо з посередниками, продаж здійснюється на пряму замовнику. Тільки в цьому випадку ми гарантуємо якість і гарантійне обслуговування.
Купуючи техніку безпосередньо у компанії Аверс-Агро, Ви можете бути впевнені, що купуєте оригінальну продукцію.

обслуговування
обслуговування

Технічна підтримка та сервіс на вищому рівні

доставка, супровід, складання виробу
доставка, супровід, складання виробу

Здійснюється по всій Україні

якість
якість

Вся наша продукція має сертифікати якості та гарантію

фінансування
фінансування

Доступні ціни, надаємо лізинг і кредитування

Компанія «Avers-Agro» заснована в 2010 році.

Головна мета - стати абсолютним лідером за якістю виробленої техніки, бути конкурентоспроможною та доступною для всіх сільських господарств.

Компанія Аверс-Агро на ринку України з 2010 року успішно реалізує техніку власного виробництва, а також запасні частини.

Ми пропонуємо сучасні моделі культиваторів серії АК, зручні та практичні гідравлічні борони, які підходять для будь-якого виду грунту, а також комплексне технічне обслуговування і ремонт імпортної техніки, широкий асортимент запасних частин.

У нас завжди доступні і актуальні ціни, щосезонні акції і оновлення асортименту техніки.

Компанія націлена на виготовлення якісної сучасної техніки, щоб якомога повніше задовольнити потреби аграріїв.

Незважаючи на те, що наша компанія досить молода, на ринку ми займаємо одну з лідируючих позицій. Багато в чому завдяки якісно підібраному персоналу.

У Аверс-Агро працюють понад 20 осіб. Всі вони є професіоналами, які вкладають свої знання і зусилля для забезпечення відмінної якості продукції.

Основою нашого успіху є знання потреб вітчизняної аграрної галузі, величезний досвід у створенні, адаптації та модернізації будь-якої сільськогосподарської техніки, а також власні інноваційні розробки конструкторського бюро Аверс-Агро.

Технічний потенціал підприємства дозволяє отримувати високоякісну продукцію з використанням тільки сучасного обладнання, якісних матеріалів і власних розробок.