+38 (097) 42-32-814

Ru Ua

Сільгосптехніка

Техніка для обробки грунту
Техніка для обробки грунту
Сельхозтехніка для посіву
Сельхозтехніка для посіву
Техніка для внесення добрив
Техніка для внесення добрив
Техніка для збирання врожаю
Техніка для збирання врожаю
Техніка для транспортування
Техніка для транспортування
Техніка для завантаження та розвантаження
Техніка для завантаження та розвантаження

той, хто працює в сільському господарстві, точно знає, наскільки важка ця робота. Завдяки механізації та автоматизації сільськогосподарських процесів, багато з них набагато простіше виконувати, тому що від одного фахівця потрібно управляти одним спеціалізованим обладнанням. В даний час майже у кожного агропромислового комплексу є цілий парк сільськогосподарської техніки.

Вибираємо надійну сільськогосподарську техніку

з часом деяка сільгосптехніка зазнає невдачі або не може обробляти необхідне робоче навантаження. На цьому етапі необхідно купити нову, більш функціональну сільгосптехніку для вашого бізнесу. Вибирати культиватор і борони зовсім не легко. Багато в чому сільськогосподарські технології безпосередньо впливають на якість продукції і рентабельність сільського господарства.Часто новачки в сфері фермерства відчувають деякі труднощі при виборі сільгосптехніки для своїх потреб. Ми постараємося розповісти про всі нюанси, на які варто звернути увагу при покупці сельзохтехники техніки.

  • Потужність сільгосптехніки . Якщо ви плануєте працювати на невеликих ділянках, до 0,5 га, то підійдуть прості моделі сільгосптехніки до 15 к. с. Для виконання більш серйозних завдань краще віддати перевагу техніці від 40 к. с. і вище.
  • Габарити сільгосптехніки . Підбирайте техніку так, щоб вона без сорому переміщалася по території і поміщалася в гараж.

В цілому, ви завжди можете проконсультуватися з нашим фахівцем, щоб вже точно позбавити себе від здійснення серйозних помилок.

Компанія Avers-Agro спеціалізується на виробництві надійної та функціональної техніки майже для будь-якої сільськогосподарської діяльності. Інженери-конструктори розробляють машини та пристрої для посіву, обробітку ґрунту, внесення та розбризкування добрив, для збирання врожаю, для його транспортування і для переробки, для заготівлі сіна і кормів. Наші покупці & ndash; великі аграрії і початківці фермери з усієї країни. Наша сільськогосподарська техніка дозволяє автоматизувати багато процесів і, отже, значно скоротити витрати, підвищити врожайність багатьох культур, позбутися від бур'янів і не пошкодити рослини. З її допомогою аграрії можуть контролювати швидкість і якість здійснення польових робіт, стан грунту і здоров'я висаджених рослин.

Сільгосптехніка від виробника: важливі переваги

Представлені комплекси та машини характеризуються численними експлуатаційними достоїнствами, в тому числі: Висока продуктивність – завдяки такому параметру знижується вартість обробки гектара, а робота виконується швидше.

Перевірена якість – наша сільськогосподарська техніка, продаж якої в Україні здійснюється на вигідних умовах, добре себе зарекомендувала і вже протягом багатьох років використовується фермерами для вирощування врожаїв, обробки полів та інших цілей. Довговічність – для виробництва пристроїв та машин компанія Avers-Agro застосовує тільки міцні і якісні матеріали. Функціональність і зручність в експлуатації – інженери-конструктори під час розробки кожної моделі враховували поради і побажання від аграріїв.

Продаж сільгосптехніки: модельне різноманіття

Компанія Avers-Agro розробляє десятки моделей машин і пристроїв для аграріїв, наприклад: Штангові обприскувачі – їх використовують для хімічної обробки складів, садів, полів та аналогічних об'єктів. Їх застосовують для внесення добрив і під час весняної роздоріжжі, і по сніговій кірці. Різні борони – вони призначені для обробки грунту, видалення бур'янів і старих рослин, підвищення врожайності. Наш інтернет-магазин сільгосптехніки реалізує борони за вигідними цінами. Жниварки для ефективного збирання соняшнику.

Турбокультиваторы – їх застосовують для ретельного перемішування землі з рослинними залишками, вирівнювання полів, розвитку кореневої системи різних рослин.

Надійна сільськогосподарська техніка з доставкою по всій Україні

Компанія Avers-Agro – виробник обладнання та сільгосптехніки, тому ми реалізуємо всю продукцію з гарантією, з офіційними документами та за доступними цінами. Ми продаємо машини в лізинг і в кредит. Покупець може самостійно підібрати комплектацію. Наші фахівці допомагають доставити техніку на об'єкт-привозимо в будь-який населений пункт країни. Компанія Avers-Agro гарантує тільки професійний підхід до вашого бізнесу. Фахівці допоможуть підібрати і купити сільгосптехніку, враховуючи ваші побажання, бюджет, майбутні умови її застосування і інші важливі фактори.