Одним з найбільш важливих операцій для отримання великого врожаю і відповідно великого прибутку - це посівні роботи.
Від того на скільки точно і якісно сівалка покладе зерно в посівне ложе, будить залежати рівномірність сходів, здоров'я кореневої системи і багато іншого. Тому кожен фермер дуже відповідально підходить до вибору зернової або просапної сівалки, адже від її роботи будити залежить майбутній дохід.
Яку купити сівалку? Види сівалок.
На сьогоднішній день ринок переповнений різними виробниками і моделями сівалок для будь-яких грунтів і технологій. Щоб розібратися яка сівалка потрібно під Ваші задачі потрібно знати які вони бувають.
Поділити сівалки можна за типом висівних ними культур:
- Спеціальні - до даного типу сівалок відносяться агрегати, заточені на якісний висів однієї культури. На приклад: буряка, кукурудзи, різних видів овочів і т.д.
- Комбіновані - являють собою складні посівні комплекси для посіву різних культур і виконують відразу кілька операцій за один прохід, таких як внесення сухих добрив, культивацію.
- Універсальні - застосовуються для широкого кола посівних робіт. Дають можливість сіяти зернові, бобові, олійні та інші культури.
У нашій кліматичній зоні найбільшого поширення набули два основні види сівалок.
Сівалка зернова або як ще її називають сівалка сз - призначена для посіву зернових культур таких як пшениця, ячмінь і т.д. Як правило ширина міжряддя становить 19 см або 25 см, але може бути й іншою в залежності від типу сівалки і філософії землеробства конкретного господарства. Купити зернову сівалку можна на виробництві компанії Аверс-Агро.
Сівалка просапна - служить для висіву просапних культур, найпоширенішими є кукурудза, соняшник та ін. Ширина міжряддя таких сівалок як правило складає 70 см і може змінюватися в залежності від конкретних умов і технології землеробства. Серед просапних сівалок дуже популярні стають сівалки точного висіву. Такі агрегати здатні забезпечувати оптимальну відстань між насінням і контролювати глибину загортання насіння.
Важко сказати однозначно яка сівалка підійде для того чи іншого господарства. Знаряддя для посіву, яке підійде одному фермеру, може абсолютно не підійти іншому. Так для невеликих фермерських господарств цілком підійде сівалка 3.6 м, а для великих агрохолдингів потрібні будуть широкозахватні посівні комплекси.
На які критерії варто звернути увагу при виборі сівалки:
- Технологія обробки грунту (класика, ноутілл, мінітілл).
- Величина площі поля і рельєф.
- Кліматична зона і особливості грунту.
- Спосіб агрегатування з трактором (причіпний, навісний, напівнавісний).
- Продуктивність сівалки.
Також не варто забувати про такі особливості сівалок, як тип висівного пристрою або сошника.
На даний момент наша компанія випускає кілька видів сівалок в залежності від типу сошників:
- Дискова сівалка (монодіск або даблдіск).
- Культиваторного типу. Сошником є лапа культиваторного типу.
- Анкерна сівалка.
Де замовити сівалку ціна і якість, якої будуть прийнятними?
Компанія Аверс-Агро виробляє як техніку для передпосівної підготовки - культиватори, шлейфові борони і т.і., так і сівалки для будь-яких технологій і завдань фермера. Великий досвід і наявність випробувальних баз, дає отримувати відмінну якість посіву при невеликих цінах на продукцію. Купити зернову сівалку або просапну можна зробивши замовлення на нашому сайті або зателефонувати за номером, вказаним в шапці сайту.