Надання послуг щодо внесення КАС (карбаміду-аміачної суміші), аміачної селітри, регуляторів і стимуляторів росту, мікродобрив та засоби захисту рослин (ЗЗР).
Працюємо в складних територіальних і кліматичних умовах (наявність ліній електропередач, прикордонні райони, нічний час доби, мерзло-талий і перезволожений ґрунт).
Роботи виконуються на унікальних машинах Джміль.
Агротехнічний комплекс Джміль поєднує в собі три машини по обробці рослин:
- штанговий обприскувач на пневмоходу (без освіти технологічної колії) і міжряддю для всіх культур;
- розкидач мінеральних добрив об'ємом 800 кг на пневмоходу (без освіти технологічної колії) і спеціальних колесах для обробки рисових полів;
- аерозольний обприскувач.
Агротехнічний комплекс Джміль не пошкоджує рослини завдяки пневматику низького тиску. При русі він чинить тиск на ґрунт близько 0,1 кг / см2, що робить можливим роботу в період вегетації без шкоди для посівів. Після обробки молоді рослини піднімаються і не залишають слідів колії.
Внесення КАС. Застосування хімії для підвищення врожайності сільськогосподарських культур.
Минуло вже більше 150 років з того дня, як вчений з Німеччини Юстус Лібіх зробив чудове відкриття, довівши, що навіть на безплідному ґрунті, позбавленому органічних речовин і гумусу можна вирощувати рослини, додаючи в воду певні хімічні речовини. Внесення стимуляторів росту у вигляді розчинів здатне прискорити дозрівання і скоротити тривалість циклу, надавши аграріям більше часу на збирання врожаю. На відміну від органічних речовин мінеральні добрива більш прогнозовано впливають на розвиток рослинності, їх властивості можна заздалегідь точно визначити, з ними простіше мати справу.
Внесення добрив проводиться трьома способами:
- основний, що виконується до основного обробітку землі;
- передпосівнbq, при якому стимулятори росту вносяться одночасно з посівом сільськогосподарських культур;
- підгодівля, яка здійснюється вже в процесі росту рослин.
Карбаміду-аміачна суміш (КАС) являє собою водний розчин аміачної селітри в співвідношенні один до одного з карбамідом. Відсутність в ній вільного аміаку робить застосування КАС кращим у порівнянні з твердими азотними добривами. В даний час проводяться суміші з різним процентним співвідношенням речовин. Рідкі КАС містять азот в нітратній, аміачної і амідній формі, що особливо зручно, так як корисні речовини акумулюються в ґрунті і діють на рослину в період зростання. Карбамідно-аміачні суміші рівномірно розподіляються по поверхні, швидко проникають в ґрунт і ефективно впливають на рослини, посіяні на ґрунтах з низьким вмістом вологи.
Наша компанія надає послуги внесення добрив і засобів захисту рослин з використанням унікальних комплексів Джміль, що складаються з трьох окремих машин:
- розкидача добрив, що не дає колії, вагою до 800 кілограм на спеціальних колесах, призначених для обробки рисових полів;
- високоефективного аерозольного обприскувача;
- штангового обприскувача.
М'які пневматичні шини виключають ущільнення ґрунту в міжряддях - колеса тиснуть не більше 0,1 кілограма на квадратний сантиметр, що дозволяє без шкоди проводити всі необхідні роботи протягом усього періоду росту рослин. Штанговий обприскувач за своїми показниками порівняємо з ефективністю застосування авіації, а розкидач добрив відмінно підходить для внесення підгодівлі. Шини низького тиску дають можливість виконувати роботи навіть ранньою весною, в період танення снігу.
Внесення ЗЗР - ефективний спосіб захисту рослин.
Комплекс Джміль може додатково використовуватися при замірах полів, в разі виникнення необхідності в контролі стану ґрунту і рослин, а також як транспортний засіб, що дозволяє проводити контроль якості робіт без порушення структури верхнього шару ґрунту. За допомогою цього обладнання проводиться внесення регуляторів росту, аміачної селітри і мікродобрив.
Хімічні засоби захисту рослин також вносяться за допомогою комплексу Джміль без їх пошкодження - Дніпро, Київ, Харків та інші регіони користуються нашим обладнанням. ЗЗР ефективно нейтралізують дію ворожих чинників, таких як шкідники і хвороби. Вони дозволяють селективно знищувати бур'яни і траву, при цьому, не завдаючи шкоди засіяних рослинам. У нашій компанії можна замовити обробку поля для того, щоб позбутися від шкідників, а також попередити ймовірне поява і розвиток хвороби. Ціна даних робіт одна з найнижчих на ринку України.
У КАС міститься три форми азоту. Амідна форма азоту дуже легко проникає в рослину крізь листя, але щоб проникнути через корінь, навпаки знадобиться набагато більше часу. Для цього амидная форма повинна спочатку перевтілитися в амонійну форму і вже тільки потім, за умови плюсових температур, в нітратну форму.
Температура - один з чинників, що безпосередньо впливає на швидкість перетворень азотних форм. Чим вище температура повітря і грунтів, тим швидше проходить процес перетворення.
Нітратна форма повністю всмоктується корінням рослин, амонійна форма в свою чергу немає, їй потрібно також плюсова температура навколишнього середовища. Виходячи з цього, при внесенні КАС ми отримуємо тривалий ефект її засвоєння.
Карбамідно-аміачна суміш в своєму складі не має вільного аміаку, тому він не випаровується при внесенні в повітрі. При внесенні КАС втрати азоту становлять не більше 10% від усього азоту, коли при внесенні гранульованих добрив втрати значні 30-40%. КАС можна застосовувати в баковій суміші разом з пестицидами. Також її використовують як підгодівлю кореневого та позакореневого одночасно. Ви можете об'єднувати, як розбавляючи з водою, так і не розбавляючи. Відмінно поєднується внесення КАС з мікроелементами.
Через листя продукти харчування добрив КАС засвоюються набагато швидше, ніж вносячи звичайні грунтові гербіциди. Можна поєднувати листову підгодівлю і засоби захисту рослин.
Переваги карбамідно-аміачних сумішей:
- Більш рівномірний розподіл по поверхні при нанесенні, ніж у інших видів, наприклад твердих.
- Ефективність експлуатації на будь-яких грунтах і в будь-яких регіонах, в тому числі з тенденцією до засух.
- Швидко проникає в грунт.
- Продовжений період дії, тобто внесення добрива приносить не тільки миттєвий ефект, а за рахунок температури і роботи мікроорганізмів підживлює рослини протягом тривалого періоду часу.
- Не містять біурета (пригнічує ріст рослин, міститься в мочевине).
- Не містять в своєму складі вільних форм аміаку, що робить використання більш безпечним.
- Можливість застосування на різних стадіях вегетації рослини.
- Дешевше, ніж гранульовані добрива.
- Можливість суміщення в застосуванні з іншими рідкими мінеральними добривами і пестицидами.
- Одноразова підгодівля як кореневої системи, так і позакореневого, що найбільш ефективно під час вегетації.
- Можна без зайвих трудовитрат відразу вирішити питання збагачення грунту, підживлення та захисту від шкідників.
- Використовується в технологіях mini-till і no-till.
- Можна використовувати під передпосівний обробіток навесні.
- Під основний обробіток восени.
- Мінеральні добрива КАС випускаються у вигляді, вже готовому до експлуатації, тобто немає необхідності щось чимось розбавляти і вираховувати пропорції.